UNESCO DÜNYA MİRASI YOLUNDA TROIA - PERGAMON TURU

UNESCO Dünya Mirası Yolunda Bisiklet Turu 2018 Troia - Pergamon Etabı Çok Keyifli Anılarla Sona Erdi !.. 3 gün boyunca 100 dostumuzla birlikte çadır kamplarında kaldık, birlikte yedik, birlikte eğlendik, 300 fidan bağışladık ve toplam 250 km pedal bastık.

Öncelikle katılan ve destek veren tüm bisikletçi dostlarımıza çok teşekkür ederiz.

2016 yılından bu yana organizasyonumuzun en ince ayrıntısıyla bile şahsen ilgilenen ve bize birçok imkân sunan Bergama Belediye Başkanı Mehmet Gönenç ve nezdinde tüm Bergama Belediyesi çalışanlarına, Çanakkale Belediye Başkanı Ülgür Gökhan ve nezdinde tüm Çanakkale Belediyesi çalışanlarına, Edremit Belediye Başkanı Kamil Saka ve nezdinde tüm Edremit Belediyesi çalışanlarına çok teşekkür ederiz.

Organizasyon boyunca bizi hiç yalnız bırakmayan Çanakkale, Balıkesir ve İzmir Valiliği ve nezdinde Emniyet, Jandarma ve Sağlık birimlerine çok teşekkür ederiz.

Oranizasyon boyunca bizi yalnız bırakmayan ve her destekleyen destekçilerimiz Skoda, Accell Bisiklet, Macfit, Tolkar Makine ve Shimano’ya çok teşekkür edriz.

Çok büyük bir teşekkürde aylardır bu organizasyonun başarılı bir şekilde gerçekleşmesi için çok çalışan Bench Events ekibine.

Son söz, burada adı geçmese de, bu büyük farkındalık projesine destek veren, taş üstüne taş koyan herkese çok teşekkür ederiz.

Saygı ve Sevgilerimizle,

M.Fatih Ertürkmen